eitaa logo
فراخوان به اتفاق
62 دنبال‌کننده
15 عکس
7 ویدیو
1 فایل
مشاهده در ایتا
دانلود
borooshour.pdf
1.82M
📖 بروشور فراخوان نقش‌آفرینی "به اتفاق" ♨️ برای اطلاع از جزئیات و زمان‌بندی فعالیت های این رویداد حتما بروشور فراخوان را مطالعه کنید. 🔅مرکز نوآوری‌های اجتماعی مبتدا @mobtada_org
فعلا قابلیت پخش رسانه در مرورگر فراهم نیست
مشاهده در پیام رسان ایتا
📽ویدیوی نحوه ثبت‌نام و فرایند فراخوان 🔸با توجه به چند مرحله ای بودن فراخوان "به اتفاق" و ثبت ناقص اطلاعات از سوی برخی شرکت کنندگان، کلیه ایده پردازان محترم با دیدن این ویدیو از فرایند فراخوان مطلع شوند.
🔸 مروری بر مراحل فراخوان نقش‌آفرینی "به اتفاق"
🔺مهلت ثبت‌نام در فراخوان نقش‌آفرینی "به اتفاق" تا 29 بهمن 1400 تمدید شد. 🔸متقاضیان شرکت در فراخوان لازم است تا پیش از این زمان نسبت به ثبت‌نام اولیه و گذراندن آموزش‌های اولیه آفلاین در پنل اختصاصی خود اقدام کنند. اطلاعات تکمیلی، فایل‌های آموزشی فراخوان و ثبتنام: www.mobtada.org/event-3 🔅مرکز نوآوری‌های اجتماعی مبتدا @mobtada_org
🔰آدرس گروه راهبری فراخوان "به اتفاق" https://eitaa.com/joinchat/2956329128Cd67970b612 🔹تیم های شرکت کننده در فراخوان می‌توانند در این گروه از راهبران، سوالات و مسائل خود پیرامون آموزش های آفلاین را بپرسند. 🔸لطفاً در این گروه عضو شوید و ابهامات احتمالی را سوال کنید.
🔹قابل توجه نوآوران محترم! 🔰مهلت ارسال مستندات صرفاً تا 29 بهمن است. 🔸با توجه به تأثیر این مستندات در پذیرش مرحله بعد و جایزه یک میلیونی گروه‌ها، لطفاً هرچه سریعتر بر اساس آموزش‌های آفلاین اقدام به تکمیل مستندات نمائید. تکمیل بوم ناب و ارسال ویدئوی ارائه ایده در این مرحله الزامی است.
فایل راهنمای ثبتنام و فرایند.
🔺آدرس گروه راهبری فراخوان: https://eitaa.com/joinchat/2956329128Cd67970b612 ❇️در صورت وجود سؤالاتی در فرایند آموزش و نیاز به راهنمایی در تکمیل مستندات، گروه راهبری فراخوان در گروه راهبری پاسخگوی سؤالات شما هستند.